Parama

CIE LT Forge aktyviai dalyvauja Marijampolės savivaldybės, kurios teritorijoje ji veikia, bendruomenės gyvenime ir prisideda prie jos gerbūvio kūrimo. Nedvejodami skubame į pagalbą augant pabėgėlių srautams, užklupus pandemijai ar kitoms negandoms. Prisidedame, kad mūsų mieste atsirastų viskas, ko reikia kokybiškam gyvenimui šiandien ir klestėjimui ateityje - nuo modernios Skausmo klinikos, paramos moksleivių verslumo ugdymui iki aktyvaus darbo organizacijose, kurių nariais esame.

Skatindami darbuotojų iniciatyvą padėti savo bendruomenei, kiekvienam savanoriaujančiam suteikiame 1 laisvą apmokamą dieną per metus.

2022

Finansine parama prisidėjome prie Marijampolėje vykusio 9-ojo Tarptautinio meno ir architektūros simpoziumo „Malonny – Marijampolė, Londonas, Niujorkas: minčių migracija“ atidarymo renginio.

Įmonėje organizavome kraujo donorystės akciją, kurios metu darbuotojai neatlygintinai aukojo kraują.

Pervedėme paramą „Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubo“ organizuojamai 5-ąjai Mokinių jaunųjų bendrovių mugei „eXpo 2022“.

Rusijos invazijos į Ukrainą metu:

  • 2 kartus skyrėme lėšas organizacijai „Blue / Yellow“.
  • Pervedėme lėšas į specialią Marijampolės savivaldybės sąskaitą, skirtą remti pabėgėliams iš Ukrainos.
  • Organizacijai „Nupirk džipą Ukrainai“ pervedėme paramą, už kurią Ukrainos karo medikams buvo nupirktas ir pristatytas greitosios pagalbos automobilis, kuris vėliau iškeliavo į frontą gelbėti gyvybių.

Parėmėme Skausmo klinikos atidarymą Marijampolės ligoninėje. Papildoma suma prisidėjo ir įmonės darbuotojai.

2021

Padėjome Marijampolės ligoninei kovoti su Covid-19 pandemija, skirdami paramą reikalingai įrangai įsigyti. Už šias lėšas buvo nupirkta:

  • Didelės tėkmės sistema su integruotu tėkmės generatoriumi;
  • Paciento monitorius;
  • Kvarcinė lempa;
  • Perfuzinė pompa.