Darbo pasiūlymai

Jei ieškote darbo ir įdomių karjeros galimybių tarptautinėje bendrovėje, jei domina metalo apdirbimo pramonė, gamybos procesai ir naujovės, kviečiame jungtis prie mūsų komandos!

Čia Jūs turėsite galimybę ne tik dirbti ir įgyti aukštą kvalifikaciją, bet ir kaupti unikalią patirtį, įgyvendinant inovatyvius, automobilių
pramonei svarbius tarptautinius projektus.

Šiandien mūsų komandą sudaro daugiau nei 220 įvairių sričių specialistų, o mūsų didžiausių klientų tarpe – Volkswagen, AUDI, RENAULT, DACIA, BRP ir kiti lyderiaujantys automobilių gamintojai.

Stipriausių pasaulinių automobilių gamintojų pasitikėjimas įpareigoja mus siekti užsibrėžtų tikslų, užtikrinti aukščiausią kokybę ir būti aktyviems tobulinant savo veiklą.

Nuosekliai robotizuojame ir skaitmenizuojame savo procesus, tad skiriame didžiulį dėmesį darbuotojų mokymui, nuolatiniam tobulėjimui, motyvacijai ir iniciatyvumo ugdymui. Įmonės darbuotojai kasmet teikia siūlymus, ką galima tobulinti darbo vietoje, jų sulaukiame nuo 200 iki 400 per metus.

Prisijungti prie mūsų komandos kviečiame įvairaus išsilavinimo ir kvalifikacijos specialistus, motyvuotus dirbti šiuolaikiškoje metalo apdirbimo įmonėje.

Padėsime Jums augti, atskleisti savo kūrybiškumą ir iniciatyvumą, siekti ambicingų tikslų darnioje komandoje, kurioje gerbiama kiekvieno darbuotojo nuomonė ir vertinamas indėlis į bendrą sėkmę.