UAB „CIE LT Forge“ – garbingas „Sukurta Marijampolėje“ apdovanojimas

2023 11 15

UAB „CIE LT Forge“ Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo organizuojamuose apdovanojimuose „Metų žvilgsnis 2023“ laimėjo „Sukurta Marijampolėje“ konkursą didelių įmonių kategorijoje.

Didžiuojamės, kad būtent čia, Marijampolėje, mūsų gamykloje iš plieno nukalami komponentai, kuriuos rastumėte populiariausių markių automobiliuose. Gaminame komponentus tokiems automobilių rinkos gigantams, kaip „Audi“, „Volkswagen“ ir „Renault“, o nuo praeitų metų kaldiname komponentus didelei skandinaviško kapitalo sunkiojo transporto įmonei. Būtent šis užsakymas ir inspiravo mus sukurti naują kalimo įrangą, kuri buvo įvertinta ir pripažinta šiame konkurse“, – sako Darius Masionis,  „CIE LT Forge“ generalinis direktorius.

Konkurso „Sukurta Marijampolėje“ laimėtojus išrinko speciali komisija iš gausaus kandidatų sąrašo. Jie buvo paskelbti tradicinio verslo dienos minėjimo „Metų žvilgsnis 2023“ metu. Renginyje dalyvavo Seimo nariai, Marijampolės regiono verslo bendruomenės ir Marijampolės savivaldybės bei kitų Marijampolės regionų savivaldybių vadovai ir atstovai.