Apie mus

CIE AUTOMOTIVE yra  gamybinė grupė, besispecializuojanti aukštos pridėtinės vertės procesų valdyme, jau 4 žemynuose ir 17 valstybių.

Siekiame tapti pagrindiniu partneriu savo klientams pasitelkdami multi-technologijas, globalizaciją, technines žinias ir įgūdžius, efektyvumo (,,lean") sistemą, augimą - investicijas.

Mūsų pagrindinės veiklos:
Automobilių pramonė: globalinis integruotų paslaugų, detalių ir komplektų automobilių pramonei tiekėjas. 
CIE AUTOMOTIVE grupė integravo kitus du verslo vienetus: Bionor (Biokuro gamyba ir tiekimas) ir DOMINION (ITC paslaugos ir sprendimai).

CIE Automotive naudoja svarbiausias automobilių pramonei teikiamų detalių ir komplektų gamybos technologijas: aliuminis, kalimas, štampavimas/formavimas, mechaninis apdirbimas, liejimas plastikas, stogų sistemos.

CIE Automotive yra socialiai atsakinga ir įsipareigojusi įmonė, kuri siekia suderinti sėkmingą nuolatinį vystymąsi su finansiniais, aplinkosaugos ir socialiniais tikslais veiklos teritorijoje, taip pat išsaugodama įmonės ilgalaikį konkurencingumą.

Tyrimai yra viena iš pagrindinių CIE Automotive valdymo veiklų. Teikiant paslaugas nuolat kintančiai, tobulėjančiai ir konkurencingai augančiai automobilių pramonei yra gyvybiškai svarbu investuoti į mokslinius tyrimus ir naujovių diegimą, siekiant sustiprinti mūsų, kaip rinkos lyderio, pozicijas.

CIE Automotive, panaudodama diegiamų naujovių pajėgumus, savo klientams užtikrina visas paslaugas nuo pradinių projekto etapų iki galutinio produkto pristatymo.

Išsamesnė informacija pateikiama mūsų svetainėje: www.cieautomotive.com

CIE Automotive grupė turi padalinius visame pasaulyje

UAB CIE LT Forge (ankstesnis pavadinimas UAB Peer Industries) buvo įkurta 1996 metais. Įmonė yra Marijampolėje, Lietuvoje, šiaurės - rytų Europos dalyje. Įmonė yra netoli pagrindinių susisiekimo kelių tarp Skandinavijos - Rusijos ir Centrinės - Rytų Europos.

2007 m. lapkričio mėnesį kompanija CIE Automotive plėsdama savo gamybinius pajėgumus, Lietuvoje įsigijo 13000 m² ploto (visa teritorija 39000 m² ) karšto kalimo ir mechaninio apdirbimo įmonę, esančią Marijampolėje. Nuo to laiko, įmonė CIE LT Forge priklauso CIE Automotive įmonių grupei.

CIE LT Forge - šiuolaikiška metalo apdirbimo įmonė, kuri specializuojasi automobilių komponentų, reikalaujančių specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės apdirbimo, gamyboje. Karštas ir šiltas metalo kalimas yra pirmas ir pagrindinis gamybos procesas, po jo seka terminis apdirbimas ir mechaninis apdirbimas. CIE LT Forge didžiuojasi galėdama pateikti klientui išbaigtą produktą, atlikdama visas reikalingas operacijas (nuo kalimo iki mechaninio apdirbimo).

Visos CIE LT Forge veiklos ir gamybos procesai vykdomi įgyvendinant nuolatinio tobulinimo sistemas 5S,  ,,Kaizen" bei Efektyvumo ,,Lean" sistemą.

Klientai